Welcome Entertainment

Riskid

Mängufilmi arendusriskidest pole võimalik kõrvale hoida, neid on aga võimalik mõista ja nendega arvestada

Tahan, et te teaksite, et ma ei soovi, et keegi lahkub sellelt lehelt ilma teadmiseta, et kuigi tiim on tootnud mitmeid filme, ei ole mina isiklikult seda kunagi varem teinud. Sellest tulenevalt on teil investeerides ka riskidest tulenev vastutus (vaata samuti Riskifaktorid 504), mida oleks teil tarvis mõista. Kompensatsiooniks saan teile pakkuda vaid asjaolu, et see on minu elutöö, ma olen ennast sellele pühendanud. Kuna see on minu ja firma jaoks eluliselt tähtis, siis selle teie jaoks ettevalmistatud dokumendi taga peitub minu suur töö, mille olen sügavuti läbi mõeldud, nii et filmide arendamine saab olema tõeliselt tulemuslik. Ma võin ise kanda kahjusid, aga ma ei suudaks kannatada, et teised inimesed minu pärast kahjusid saavad, see on minu jaoks väga tähtis.

Samuti peaksite te teadma, et esialgu kavatsen ma arendada kolm mängufilmi. Mul ei ole aimugi, mis filmid need saavad olema. Mul on mõned filmid mõttes; on üks omand, mida ma tahaksin produtseerida, kuid kuna ma ei ole sellega veel tööstuses käinud, ei saa ma seda tootmisse kinnitada ja sel põhjusel pole ma seda käesolevas dokumendis maininud. Ma tahan, et see testitakse võrdluses parimate kirjandusomanditega, mida tööstusel on pakkuda. Kui te vaatate tegevusplaane teemajaotuse äriplaan-504 all või filmiprojektide Excel failides, siis näete, et olen jätnud neli kuud aega enne esimese omandi kasuks otsustamist, et saaksin selle lugemisele pühenduda. Mul saavad personalis olema töötajad, kes loevad sissetulevat materjali ja suunavad seda edasi minule ja teistele personali liikmetele ning me analüüsime seda põhjalikult. Ma usun, et suudan selle nelja kuu jooksul leida omandi, mida tahan produtseerida, mis vääriks minu pingutusi ja loodud partnerluse investeeringut. See võib tunduda üllatava ettepanekuna, sest ma kavatsen arendada kolm mängufilmi järgmise 36 kuu jooksul, aga praegu ei ole ma veel otsustanud, millised need on.

Me oleme veendunud, et need lood, mida meie filmid jutustavad, on kõrgelt hinnatud. Me teame, et oleme suutelised looma suurepäraseid filme. Orienteerudes hästi traditsioonilises meelelahutusäris ja filmitööstuse standardites, oleme me pühendunud tervele ja arendavale produktsiooninormile. Filmide edukus tagab meile koha tööstuses, kuna me oleme pühendunud ülimale töökusele ja koostööle. Resonance Pictures, LP on meie jaoks eluliselt tähtis ja palju sõltub selle edukusest.