Welcome Entertainment

Tiim

Juhatuse liikmete biograafiad

President: ( valitakse )

Tegevdirektor: Jaanus Silla

Asepresident: ( valitakse )

Jaanus Silla foto

Olles sündinud Eestis, lõpetas Silla 1990. aastal Tallinna 2. Tehnikakooli fotograafia erialal. Aastal 1997 lõpetas ta Brigham Young University bakalaureusekraadiga filmirežissööri ja produtsendi erialal. 1999.-2000. a läbis ta UCLA Law Schooli kursuse, jätkates BYU õpinguid filmitööstuse seadusandluse alal, mis puudutasid lepinguid, jagatud õigustega seotud tehinguid, tarnetagatist pakkuvaid firmasid, stuudioid ja suuremaid iseseisvaid produtseerimisfirmasid, läbirääkimistehnikaid ning raamatupidamist. Ta on töötanud filmitööstuses Los Angeleses, Eestis ja Utah's. Lõpetas ulmefilmi "Mr. Callophor", mis võitis 1996.a Boise’i filmifestivalil esikoha. Silla filmis PBS P.O.V. soovil materjali kommunismi lagunemisest Eestis. Ta on tegemas arenduse eeltööd filmiprojektidega "Kullaketrajad", “Õnnelik”, “Ford”, “Dale Carnegie”, “Abe” ja “Ükssarv”. Sillal on kogemus filmi tootmisfirma ülesseadmises suurstuudio alltöövõtjana Ameerika Ühendriikides.

Jaanus on QuickSummer Entertainment, LLC tegevjuht ja üks ettevõtte arendusdirektoreist.

Järgnevalt kirjeldatud tiim on eelnevalt olnud huvitatud minuga töötamisest, kui projekt finantseeritud saab. Ma loodan, et neil ei ole midagi selle vastu, et nad on siinse projektiga seoses ära nimetatud. Ma olen ülimalt tänulik neile nende usalduse ja aja eest.

Finantsdirektor: Jay M. Behling, CPA

Konsultant ja arendusdirektor: John J. Lee, jun (EBG)
http://www.ebgroup.net/about%20us.htm

Konsultant: Rob Holt (EBG) http://www.ebgroup.net/about%20us.htm

Tarnetagatise juhtivametnik:
Donna Smith
http://www.eagleentertainmentgroup.com/resumes/donnasmith.html

Panga juhtivametnik:
Tina Van der Zee, City National Bank
(See Letter of Intent)
http://www.cnb.com/industryexp/entertain/

Schuyler M. Moore Strook & Strook & Lavan, LLP-s oleks QuickSummer Entertainment’i jurist (http://www.stroock.com/bios/SMoore_Bio.htm) (http://us.imdb.com/AName?Moore,%20Schuyler%20M.)

Jay M. Behling, CPA (atesteeritud riiklik audiitor) -- Los Angeles, California.
Jay omab laiaulatuslikku ja mitmekülgset kogemust kõigis finantsjuhtimise aspektides. Tal on erialased oskused finantsaruandluse, infosüsteemide halduse, maksude analüüsi ja planeerimise, eelarvete ja äriplaanide, ettevõtete liitumis- ja omandamistehingute, riigikassa funktsioonide, US Securities and Exchange Commissioni (SEC) aruandluse ja personalijuhtimise aladel. Ta on samuti kogenud suhetes pankade, investorite, müüjate ja klientidega. Ta koostas potentsiaalse rahakäibe prognoose, mida kasutada erakapitalimahutust ja laenuvahendite varal finantseerimist puudutavas tegevuses. Ta arendas täispikkade mängufilmiprojektide hindamiseks välja arvuti mudel-valemi, mis järgib levitajate raporteid ja leiab ebatäpsusi, mis näitavad sissetulekute kasvu. Valmistas ette ja esitas SEC-ile registreerimisaruanded müüdud erakapitalimahutuse aktsiatest, mille puhastulu ületas $9 000 000. Valmistas ette potentsiaalse rahakäibe ja rentaabluse prognoosi koos potentsiaalse varade ja äride omandamisega, luues kasuliku tööriista teadlike otsuste langetamiseks. Nõustas ja pidas läbirääkimisi pangalaenu lepingute põhiaspektides, kindlustades suurprojektide finantseeringu. 1985-1987 TURNER ENTERTAINMENT CO. – (MGM/UA Entertainment Co. õigusjärglane) ase-finantsdirektor ja varahoidja. Praegu Promark Entertainment Group / Road Sales USA finantsdirektor. Behling on potensiaalne QuickSummer Entertainment, LLC finantsdirektor. Toetav kiri ja lisa info

Schuyler M. Moore
Stroock & Stroock & Lavan, LLP partner. Schuyler M. Moore koondab oma tähelepanu meelelahutust, makse ja korporatsioone puudutavale seadusandlusele. Tema klientide seas on produtsendid, müügiagendid, rahvusvahelised levitajad ja finantseerijad. Ta on kirjutanud palju raamatuid ja artikleid meelelahutustööstuse kohta ja maksudega seotud teemadel. Ta on samuti jagatatud õiguste tehingute süsteemi looja. Schuyler M. Moore on hästi tuntud kogu meelelahutustööstuses, kaasa arvatud pankade ja stuudiote seas. Ta on kaasprofessor meelelahutust puudutava õiguse alal UCLA Law Schoolis ja UCLA Anderson Business Schoolis. Ta on kirjutanud järgmised raamatud ja artiklid: “Meelelahutustööstuse maksustamine” (Warren, Gorham & Lamont), “Otsides paremat võimalust maksta puhastulu”, (Meelelahutusseadus ja finantsid, Jaanuar, 1994), “Filmi finantseerimine: tarnetagatise aspekt” (Meelelahutusseaduse ülevaade, September, 1992), “Kuidas supereelmüük töötab” (Meelelahutusseadus ja finantsid, Jaanuar, 1992).

Donna Smith
Smith on Cinema Completion Internationali tegevdirektor. CCI on kaetud CNA 65 miljardi USD väärtuses varadega. Mõned filmid, mille valmimise eest ta oli vastutav Universalis töötamise ajal: SCHINDLER'S LIST, JURASSIC PARK, 12 MONKEYS ja BACK TO THE FUTURE, Field of Dreams. CCI annab tarnetagatisi filmidele eelarvetega kuni $75 000 000. Smith annab “rohelise tule” uutele äridele ja jagab juhatavaid näpunäiteid firmadele, kasutades stuudiojuhtide, produtsentide, filmitöösturite ja loovannete suhete ulatuslikku võrgustikku. Smith on andnud tarnetagatise sellistele Oscari nominentidele nagu The English Patient, The Thin Red Line, The Ghost, The Darkness, A Simple Plan, Selena, Flirting With Disaster, John Grisham's The Rainmaker, John Carpenter's Vampires, Very Bad Things, Slums of Beverly Hills ja Chill Factor. Uuematest filmidest Ang Lee Crouching Tiger, Hidden House 1, Rules of Engagement ja Bless the Child. Töötades Entertainment Coalitionis kindlustas sellisete pealkirjadega filme nagu Star Wars - Episode One: The Phantom Menace, The Lost World, Space Jam, The Nutty Professor, Batman & Robin, George of the Jungle, L. A. Confidential, Armageddon, Lethal Weapon 4, Babe: Pig in the City ja Mighty Joe Young. Ta on esimene naine, kes on iial töötanud peamise füüsilise produktsiooni juhina filmisuurstuudios. Smith oli Universalis vastutav iga filmi eest, mis toodeti aastatel 1989-96. Tema seal töötamise ajal lasti välja rohkem kui 150 filmi, kaasa arvatud Schindler's List (parima filmi Oscar), Jurassic Park, Babe, Casino' 12, Monkeys, Fried Green Tomatoes, Scent of a Woman, Beethoven, Backdraft, Back to the Future, Born on the Fourth of July, Do the Right Thing, Casper, Apollo 13 ja Waterworld. Aastatel 1979-86 töötas ta produtsendina enam kui tosinas mängufilmis, kaasa arvatud filmides Raging Bull, True Confessions, Disorderlies, Soul Man, Reckless ja Terminator. Smith on QuickSummer Entertainment, LLC tarnetagatise andja.
http://www.eagleentertainmentgroup.com/resumes/donnasmith.html

John J. Lee, jun
John on karastunud mängufilmi arenduse, produktsiooni ja levituse igas aspektis. Tal on kokku rohkem kui kahekümne viie aasta pikkune töökogemus. Ta on ostnud ja müünud mängufilmide õigusi ja nende juurde kuuluvaid õigusi suurtel turgudel: MIFEDil, Cannes’is ja AFMil, on omandanud stsenaariumi- ja filmiõigusi romaanidele, pidanud sellealaseid läbirääkimisi. Ta on juhatanud ja/või läbi viinud pea igat filmiäriga seotud tegevust – seda nii arenduses kui produktsioonis, nii USA kui välisturgude levi alal, seejuures ka auditeerinud levitajaid, täpsustamaks produtsentide kasumiosa. Tal on tihedad suhted paljude suurproduktsiooninäitlejate, režissööride, agentide, filmistuudiote, meelelahutusele spetsialiseerunud pankade ja juristidega ning filmiga seotud toodete õiguste ostjatega. John on Entertainment Business Group‘i tegevdirektor. Ühtlasi on ta QuickSummer Entertainment, LLC nõustaja ja üks arendusjuhtidest.

Rob Holt
Rob on töötanud projektijuhina Cinema Completions Internationalis, mis on tööstuse suurim tarnetagatiste pakkuja (completion guarantor). Mõned CCI filmidest on The Thin Red Line, Bless the Child, Rules of Engagement ja Crouching Tiger, Hidden Dragon. Samuti on ta töötanud projektijuhina Entertainment Coalitionis – firmas, mis pakub meelelahutuskindlustust ja tarnetagatisi filmitööstuse klientidele. Rob on saanud majandushariduse Brigham Young University's, kus võttis lisaks filmitööstuse ja -äri kursusi .
Rob on Entertainment Business Group’i president.

Paul Deason
Paul on töötanud kassafilmitööstuses üle 20 aasta. Enamuse sellest ajast on ta olnud produktsiooni mänedžer, abiprodutsent, kaasprodutsent ja hiljuti ka peaprodutsent. Ta töötab suurstuudiotega ja peamiste iseseisvate tootjatega stuudio süsteemis. Tema käe all on valminud järgmised filmid: Taxi (2004) (tema oli füüsilise produktsiooni juhataja – unit production manager, UPM), Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) (peaprodutsent, UPM), Old School (2003) (UPM), Evolution (2001) (UPM), Thirteen Days (2000) (UPM), ... aka Thirteen Days Which Shocked the World (2000) (USA), End of Days (1999) (UPM), Small Soldiers (1998) (UPM), Amistad (1997) (UPM), Mars Attacks! (1996) (UPM), Congo (1995) (UPM), Casper (1995) (UPM), The Flintstones (1994) (UPM), Jurassic Park (1993) (UPM), ... aka JP (1993) (USA: lühend reklaamides), Innocent Blood (1992) (UPM), ... aka A French Vampire in America (1992), Father of the Bride (1991) (produktsiooni juhataja), Oscar (1991) (UPM), Parent Trap: Hawaiian Honeymoon (1989) (TV) (UPM).
Paul on QuickSummer Entertainment, LLC produtsioonikonsultant, kuid loodetavasti leiab ta produktsiooni ajal võimalusi veelgi rohkemaks.
http://www.marineteam.net/references/13days_reference.htm
http://us.imdb.com/Name?Deason,+Paul