Welcome Entertainment

Investeering QuickSummer Entertainment, LLC arendusfirmas Resonance Pictures, LP on teretulnud.

QuickSummer Entertainment, LLC on uus filmitootmisfirma. Me oleme järginud oma firma ülesseadmises ja tegevuses kõige edukamaid mängufilme produtseerivaid firmasid nagu Morgan Creek, Castle Rock ja Imagine. Seetõttu tuleb meie filmide produktsiooni finantseering filmisuurtööstuse pangast, tagatiseks levilepingud ja tarnetagatise garantii.

Me anname investoritele võimaluse osaleda meie filmide produktsiooniks arendamises. Me oleme samuti koondanud kogenud, globaalselt eduka tootmistiimi inimestest, kes on andnud olulise panuse filmide Jurassic Park, Father of the Bride ja The Fugitive tootmisesse. See grupp toetab meie kirjandusomanduste instseneerimise süsteemi kinnistamist ja arendamist laialdase edu tagamiseks.

Suured Ühendriikide stuudiod ja välisstuudiod tagavad meie filmide produktsiooni finantseerimise ja levituse. Me arendame mängufilme eranditult koos ühega neist ülesloetletud kinnitatud suurstuudiotest: Buena Vista, 20th Century Fox, Paramount (2), MGM/UA , Universal, Sony, Warner Brosers, DreamWorks, Miramax (2) või New Line

Lisaks eduka tootmisprofiili loomisele järgime oma vilunud töötajate tiimiga otsusekindlalt põhimõtet toota filme, mis on väga meelelahutuslikud ja samas mõeldud terve maailmavaatega sihtgrupile. Me usume, et igast filmist on midagi õppida ja arendame kindlasti positiivseid, viljakandvaid mängufilme, millel on midagi väärtuslikku öelda.

Meie tegevus- ja rahaliikumiskavad näevad ette arendada kolm suurt 20-40 mln USD suuruse eelarvega filmi pärast Resonance Picturesi täielikku rahastamist jooksva aasta vältel, plaanides nende filmide produtseerimise kolmele järgnevale aastale.

Kui teil on huvi projekti detailide vastu, siis meie 504-formaadis prospekt, investeeringu memorandum, on samuti siin kodulehel näidiseks üleval.