Welcome Entertainment

Ideegeneraator

Jaga oma läbimõeldud mängufilmi ideid valitud firmadega või avalikkusega

Ideegenereerimisest ja E-pitching Center'ist (I-GEC) saavad peagi nõutud teenused nii stuudiote, arendus- ja produktsioonifirmade kui ka filmitööstusega tihedalt seotud loovisikute jaoks.

Ilmselt on palju inimesi, kes pidevalt läkitavad filmitööstuse esindajaile oma rutakalt tehtud ja viimistlemata projekte, ise seda aimamata. Hoolimata sellest, et peas on kujunemas lennukas idee ning on suur rutt selle põhjal projekt välja arendada, tuleks ideed siiski põhjalikult analüüsida ning leida tasakaal nii kunstilistest kui ärilistest kaalutlustest lähtudes. Seda tuleb teha aga enne projekti kavandi esitamist. Mõne filmi jaoks lihtsalt ei ole õige aeg, mõne puhul aga tekib tunne, et midagi sellelaadset on varem juba tehtud, või siis ei lähtu mõni kavand olulistest põhimõtetest. Aitame teil järgida neid põhimõtteid meie pakutavate funktsioonide abil.

Kui pakute välja mõne tõeliselt originaalse idee või leiate paljutõotava idee allika mõne kirjandusteose näol, võib see nii filmitööstusele kui teile endale väga väärtuslikuks osutuda, ilma et te ise seda veel mõistaksite. Elu ise pakub rohkesti suurepärast materjali nii väljamõeldud kui ka tõestisündinud lugude näol, mille puhul meil ei tule sageli pähegi, et neid võiks edukalt filmi tegemiseks ära kasutada. Kui otsustate meie teenust kasutada, on ühistest jõupingutustest loota suurepäraseid filme ning vähem tulutuid projektikavandeid. Selle asemel, et olla pettunud Hollywoodi süsteemis, kasutage ideegenereerimise funktsiooni, mis võimaldab arendada konkurentsi ja vahetada ideid.

Enne kui idee meie lehele välja panna saab, tuleb autoril või pakkujal täita etteantud formular, veendumaks, et idee ja projekt väärivad edasist arutamist. Seda tehakse veebipõhise arvutusmudeli abil, mida saate siin veebis kasutada. Kui projekt osutub stuudio toodangu arvutusmudeli või eelmüügi arvutusmudeli järgi paljutõotavaks, võite selle esitada ning meie filimitööstuse asjatundjatest moodustatud komisjon vaatab selle läbi. Tööd esitades märgib autor ära, kes võivad tema ideed lugeda: kas mingi kindel stuudio, kõik suuremad stuudiod, produktsioonifirmad, kirjastajad või kõik soovijad. Kui lugemisõigused on piiratud, antakse ainult asjaosalistele salasõna. Idee autor saab teada, millises etapis tema projekt on, kui vaatab spetsiaalset linki meie lehel. Võimalikud etapid on järgmised: 1. Läbivaatamiseks vastu võetud, 2. Läbivaatamise ootel, 3. Läbi vaadatud - võib pakkuda huvi ...le, 4. Läbi vaadatud - see meeldis meile, võtame teiega edasise suhtes ühendust, 5. Läbi vaadatud 50 korda - märkused lisatud, 6. Läbi vaadatud - sobib foorumis esitamiseks, 7. Läbi vaadatud - me pole huvitatud. Idee lugemise õigusi võib ka muuta, võttes sihiks filmitööstuse mõne muu haru. Kui teil mõttes olev idee ei sobi sellele veebile või kui see pole veel teatud sihtgrupi jaoks valmis, anname teile sellest teada või palume lisainfot.

Kogu projekt põhineb kõigi osaliste - idee autori, veebihalduri ja lehe külastaja - vastastikusel usaldusel ja heal tahtel. Filmitööstuses nii sagedased kohtuvaidlused autorluse üle võivad heidutada heade ideede autoreid ning panna neid vältima projektis osalemist. Sellegipoolest soovitame teil meid usaldada ja proovile panna - pakkuge välja midagi, mida teil pole kahju tasuta ära anda. Loodame teie kingitusele vastata omapoolse kingitusega. Siiski ei saa välistada, et kui te oma ideed kõigile avaldate, kasutab keegi seda enda projektis, ilma et teie käest eelnevalt selleks luba küsiks. Kui annate oma idee kingituseks, siis toetate sellega andmise-vastusaamise põhimõttel rajanevat süsteemi. Loodetavasti on see, kellele teie kava meeldib, niisama lahke kui teie ning võtab teiega ühendust. Võite pakkuda oma ideid kahes kategoorias: 2. Tasuta, 2. Mitte tasuta.
Isegi ideed pole täiesti tasuta, kui te just seda ise ei kinnita, ja sama kehtib ka teie muude lisamaterjalide kohta. Häid projekte otsitakse alati ning need on kõrges hinnas. Meie hoiame teie ideid ja projekti võimalikult hoolsalt, ent samas nõustub idee autor, kes allkirjastab meiega enne teenuste kasutamist lepingu, mitte pidama meid vastutavaks selle eest, kuidas kasutatakse ideid või materjale pärast seda, kui need tehakse avalikuks quicksummer.com lehel.

Kirjeldatud funtsiooni saab hakata kasutama juba lähiajal. Soovi korral võite meiega ühendust võtta ning me anname teile teada, kui teenus on kasutamiseks valmis.