Welcome Entertainment

E-pitching

Näita oma läbimõeldud mängufilmi projekte valitud firmadele või avalikkusele

Ideegenereerimisest ja E-pitching Center'ist (I-GEC) saavad peagi nõutud teenused nii stuudiote, arendus- ja produktsioonifirmade kui ka filmitööstusega tihedalt seotud loovisikute jaoks.

Ilmselt on palju inimesi, kes pidevalt läkitavad filmitööstuse esindajaile oma rutakalt tehtud ja viimistlemata projekte, ise seda aimamata. Hoolimata sellest, et peas on kujunemas lennukas idee ning on suur rutt selle põhjal projekt välja arendada, tuleks ideed siiski põhjalikult analüüsida ning leida tasakaal nii kunstilistest kui ärilistest kaalutlustest lähtudes. Seda tuleb aga teha enne projektikavandi esitamist. Mõne filmi jaoks lihtsalt ei ole õige aeg, mõne puhul aga tekib tunne, et midagi sellelaadset on varem juba tehtud, või siis ei lähtu mõni kavand olulistest põhimõtetest. Aitame teil järgida neid põhimõtteid meie pakutavate funktsioonide abil.

Kui te pakute välja tõeliselt heatasemelise treileri, peaks selles peegelduma selle filmiks tegemise potentsiaal. Kui otsustate meie teenust kasutada, on ühistest jõupingutustest loota suurepäraseid filme ning vähem tulutuid projektikavandeid. Selle asemel, et olla pettunud Hollywoodi süsteemis, kasutage e-pitching'u funktsiooni, mis võimaldab arendada konkurentsi ning vahetada ideid ja arutada oma kavandit tööstuse nende sihtgruppidega, kellele teie pitch suunatud on.

E-pitching'u funktsioon on järgmine etapp ideegenereerimise järel. Just selle käigus otsib audiovisuaalsel kujul treileri valmis teinud filmiarendaja endale kaasprodutsente, levitussidemeid, arendusrahastust või lihtsalt tagasisidet oma töö kohta. Selle funktsiooni all on meil praktiliselt piiramatud võimalused säilitada treilereid, millel pole veel olnud head võimalust mõnes suures stuudios või mõnele tuntud arendajale esitatud saada. Enne kui pitch'i autor oma töö meie lehele välja panna saab, tuleb tal täita etteantud formular, veendumaks, et idee ja projekt väärivad edasist arutamist. Seda tehakse veebipõhise arvutusmudeli abil, mida saate siin veebis kasutada. Kui projekt osutub stuudio toodangu arvutusmudeli või eelmüügi arvutusmudeli järgi paljutõotavaks, võite selle esitada ning meie filmitööstuse asjatundjatest moodustatud komisjon vaatab selle läbi. Pitch'i autor märgib ära, kes võivad tema tööd vaadata: kas mingi kindel stuudio, kõik suuremad stuudiod, produktsioonifirmad, kirjastajad või kõik soovijad. Kui vaatamisõigused on piiratud, antakse ainult asjaosalistele salasõna. Pitch'i autor saab teada, millises etapis tema projekt on, kui vaatab spetsiaalset linki meie lehel. Võimalikud etapid on järgmised: 1. Läbivaatamiseks vastu võetud, 2. Läbivaatamise ootel, 3. Läbi vaadatud - võib pakkuda huvi ...le, 4. Läbi vaadatud - see meeldis meile, võtame teiega edasise suhtes ühendust, 5. Läbi vaadatud 50 korda - märkused lisatud, 6. Läbi vaadatud - sobib foorumis esitamiseks, 7. Läbi vaadatud - me pole huvitatud. Vaatamise õigusi võib ka muuta, võttes sihiks filmitööstuse mõne muu haru. Kui teie kavand ei sobi sellele veebile või kui see pole veel teatud sihtgrupi jaoks valmis, anname teile sellest teada või palume lisainfot.

Kogu projekt põhineb kõigi osaliste - pitch'i autori, veebihalduri ja lehe külastaja - vastastikusel usaldusel ja heal tahtel. Filmitööstuses nii sagedased kohtuvaidlused autorluse üle võivad heidutada heade ideede autoreid ning panna neid vältima projektis osalemist. Sellegipoolest soovitame teil meid usaldada ja proovile panna - pakkuge välja midagi, mida teil pole kahju tasuta ära anda. Loodame teie kingitusele vastata omapoolse kingitusega. Siiski ei saa välistada, et kui te oma tööd kõigile näitate, kasutab keegi seda enda projektis, ilma et teie käest eelnevalt selleks luba küsiks. Kui annate oma pitch'i kingituseks, siis toetate sellega andmise-vastusaamise põhimõttel rajanevat süsteemi. Loodetavasti on see, kellele teie töö meeldib, niisama lahke kui teie ning võtab teiega ühendust. Võite pakkuda oma ideid kahes kategoorias: 2. Tasuta, 2. Mitte tasuta.

Isegi ideed pole täiesti tasuta, kui te just seda ise ei kinnita, ja sama kehtib ka teie pitch'i kohta. Häid projekte otsitakse alati ning need on kõrges hinnas. Meie hoiame teie pitch'e ja projekti võimalikult hoolsalt, ent samas nõustub autor, kes allkirjastab meiega enne teenuste kasutamist lepingu, mitte pidama meid vastutavaks selle eest, kuidas kasutatakse e-pitch'i pärast seda, kui see tehakse kõigile ligipääsetavaks quicksummer.com lehel.

Kirjeldatud funtsiooni saab hakata kasutama juba lähiajal. Soovi korral võite meiega ühendust võtta ning me anname teile teada, kui teenus on kasutamiseks valmis.